o nas

Logo WLR

Dane do faktury

Nazwa firmy: WLR Training Group Wojciech Jędrzejczyk

NIP: 1230850240

Adres: Al. Jerozolimskie 125/127, 02-017 Warszawa

WLR Apartments jest marką wewnętrzną firmy WLR Training Group, której główną działalnością jest organizacja szkoleń w całej Polsce.
W związku z dużym zapotrzebowaniem naszych słuchaczy na noclegi w Warszawie oraz słabo rozwiniętą bazą noclegową w tamtym czasie postanowiliśmy zapewnić naszym kursantom możliwość zakwaterowania w Warszawie w ramach organizowanych wydarzeń.

Początkowo zajmowaliśmy się wynajmem apartamentów na doby tylko dla uczestników naszych szkoleń oraz prelegentów. Obecnie wszyscy mają możliwość korzystania z noclegów w naszych obiektach. Jesteśmy obecni na stronach największych pośredników (Booking.com, AirBnB itp.) świadcząc nasze usługi dla klientów z całego świata.

W przypadku chęci zarezerwowania noclegu w naszym obiekcie zachęcamy Cię do wcześniejszego kontaktu. Dzięki temu uzyskasz możliwość wcześniejszego przyjazdu, czy możliwość pozostania dłużej w pokoju w dniu wyjazdu zupełnie bezpłatnie. Poprzez wcześniejszy kontakt cała rezerwacja jest niezwykle elastyczna i dostosowana do twoich potrzeb. Jeżeli nie jesteś pewien, czy zostaniesz w Warszawie przez 2 czy 4 dni zablokujemy dla ciebie mieszkanie na 4 dni a Ty w dniu wyjazdu zdecydujesz czy zostajesz nie ponosząc żadnych konsekwencji finansowych.

Rezerwując bezpośrednio masz możliwość anulacji/zmiany swojej rezerwacji nawet w dniu przyjazdu. Dla gości, który odwiedzają nas regularnie mamy niskie, bezkonkurencyjne ceny, które są ustalane indywidualnie.

Ze szczególną starannością dbamy o czystość oraz dobry stan wyposażenia naszych apartamentów. W razie awarii czy innych niespodziewanych sytuacji, staramy się działać natychmiastowo i zawsze proponujemy najbardziej optymalne rozwiązanie dla gościa.

Na życzenie oferujemy transport z lotniska lub na lotnisko oraz z innych lokalizacji. Oferujemy możliwość codziennego sprzątania apartamentu w przypadku dłuższych pobytów, dodatkowe ręczniki, wymianę pościeli i inne. W przypadku zapotrzebowania na jakąkolwiek usługę dodatkową, bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt (przed dokonaniem rezerwacji) w celu uzyskania najlepszych cen i rabatów a przede wszystkim pewności, że Państwa prośba będzie mogła być spełniona.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi goście czuli się wyjątkowo dobrze i staramy się zawsze zapewnić jak najlepszy komfort. W wielu mieszkaniach obowiązuje system samodzielnego zameldowania "self check-in" który wymaga wykonania kilku kroków w celu odebrania kluczy (zawsze wysyłamy dokładne instrukcje). Jeżeli jednak nie czujesz się na siłach i wolisz, aby ktoś osobiście przekazał Ci klucze, to proszę o wcześniejszy kontakt.

Z pewnością ktoś z pracowników WLR Apartments umówi się z Państwem na odpowiednią godzinę w konkretnym miejscu na przekazanie kluczy. Istnieje też możliwość dowiezienia kluczy do gościa na wskazany adres. W każdym z tych przypadków konieczny jest wcześniejszy kontakt z nami.